WEB TASARIM

WEB TASARIM

how to brief a web designer 388161091 1024x621 - WEB TASARIM

Web tasarımında yenilikçi, modern, W3C standartlarında, arama motorlarına göre optimize edilmiş, ihtiyaçlarınızı ve ziyaretçi alışkanlıklarını gözeten, ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve firmanızı müşterilerinize daha iyi tanıtan, size özel tasarım çözümleri sunuyoruz.

Bir web sitesi firmanın vitrini niteliğinde olup, firmanın güvenirliği  ve imajını yansıtması,  sanal dünyada kaliteyi yakalayabilmesi için çok önemli bir araçtır. Bu aşamadaki sizi diğer firmalardan ayırt edici olan web tasarımınız önem kazanmaktadır. 

Firmamızın web tasarım hizmetlerindeki amacı; içeriği anlaşılır, yaratıcı ve görsel estetiğe sahip, kullanıcının sitede kaybolmadan rahatça dolaşmasının sağlanabildiği, amaca yönelik, sitede kullanılan tüm mecraların kurum kimliği ile uyumlu ve onu destekleyici bir şekilde planlanmasını sağlamaktır. 

 

İNTERNET SİTESİ ŞİRKETİNİZ İÇİN EN EKONOMİK REKLAM YÖNTEMİ

Bir web sitesine sahip olmak, işletmenizi çevrimiçi pazarlamanıza izin verir. İşletmenizi tanıtmak ve pazarlamak için kullanabileceğiniz çok sayıda pazarlama stratejisi bulunmaktadır. Güncel bir web sitesi sayesinde reklamlara gereksiz ve büyük bütçeler ayırmak zorunda kalmaz, bilinirliğinizi ekonomik bir şekilde online olarak arttırabilirsiniz.

Web sitenizle iletişime geçen mevcut veya potansiyel müşterinizle etkileşime geçmeniz inanılmaz kolay. E-posta, iletişim formları ve sosyal medya kanallarını kullanarak, müşterilerinizle konuşabilir, yeni ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında geribildirim alabilirsiniz.

Akıllı telefonların sayısı kişisel bilgisayarların sayısını geride bıraktı. Mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmak, çevrimiçi varlığın önemli bir parçası haline geldi.

Kullanıcı arayüz tasarımı; kullanıcı arayüz çeşitleri arasında (Grafiksel, işitsel, dokunsal vb.) iletişim ve etkileşim köprüsü görevi gören kullanıcı arayüzlerinin tasarlandığı tasarım disiplinidir.

Kurumsal web siteleri, işletmenizin kimliğini yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanmış internet siteleridir. Günümüzde kurumsal internet sitelerinin birçoğu, site yöneticisi tarafından güncellenebilir şekilde yapılmaktadır.