E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

1 Ffx3cJTrsB8AnBRuBLE3Kw 768x329 - E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ
Günümüzün modern ticaret dünyasında e-ticaret en önemli yapı taşlarından bir tanesidir. E-ticaret, genel olarak bir ürünün alım-satım işlemlerinin internet ortamında yapılması olarak ifade edilir. 
Bilişim ve İletişim Teknolojileri(ICT), kurumlar ve bireyler arasında bir etkileşim oluşturmak için e-ticaret marketing’e dahil edilmiştir. Ve bunun sonucunda internet erişimine sahip dünya nüfusunun yaklaşık yarısı, istedikleri anda diledikleri yerden online alışveriş yapmayı tercih etmeye başlamıştır.
help desk - E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

TEKNİK DESTEK

E-Ticaret Sitesi yayına alınırken ve alındıktan sonra sürekli destekle yanınızdayız. Yapmanız gereken ayarlarda her zaman size destek oluyor ve sizi adım adım yönlendireceğiz.

seo icon - E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

SEO ALTYAPISI

E-Ticaret yazılımı seo altyapısı arama motorlarının talep ettiği kritik iyileştirmeleri temel alan yapıya sahiptir

generador tarjetas - E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

SANAL POS ÖDEME

Türkiye’de hizmet veren tüm bankaların sanal POS ödeme altyapıları entegre edilmiştir. Yapmanız gereken sadece ayarları tamamlamak. Bunun dışında ulusal ve uluslar arası çapta bir çok ödeme sistemi de entegre ve kullanıma hazırdır.

receive - E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

ÖDEME SİSTEMLERİ

Kredi kartı, banka havalesi, kapıda ödeme, alışveriş puanı ile ödeme, mail order ve bir çok ödeme yöntemi ile müşterilerinize farklı imkanlar sunun

responsive web design - E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

MOBİL UYUMLU TASARIM

Telefon ve tablet gibi araçların çözünürlüğü duyarlılık gerektirmektedir. Mobil tasarım ile tüm ekran ebatlarına uygun site bir site yaılmaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi cep telefonlarında uygulanan tasarımdır. Sadece cep telefonlarında da değil tabletlerde de uygulanan bir tasarımdır ve responsive web tasarım adını da almaktadır. Mobil e-ticaret için her telefona uyumlu olarak planlanmıştır. Sitenizin her zaman, tüm cihazlarda çalıştığına emin olabilirsiniz. Sanal mağazanız otomatik olarak mobil kullanım için optimize edilir.

cargo png 5 - E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

SİPARİŞ VE KARGO

Ziyaretçilerinizin verdikleri siparişlerin doğru yönetilmesi en önemli konulardandır. Zamanında işlem görmeyen bir sipariş, zamanında teslim edilmez ve müşterileriniz mağduriyet yaşayabilir. Yaşanılan mağduriyet ise işletmenize olumsuz referans ve müşteri kaybı olarak dönecektir. Müşterilerinizin oluşturduğu siparişleri kolaylıkla ve detaylı bir şekilde takip etmenize olanak tanıyan sipariş yönetim sistemi, sipariş teslim edilene kadarki tüm süreçlerinizi kontrol altında tutmayı sağlar.

Ekonomik risklerin giderek arttığı geçtiğimiz altı ayda E-Ticarete yaptıkları yatırımları değerlendirmeleri istendiğinde, katılımcıların %26’sı yaptığı yatırım kadar kazancı olduğunu, %40’ı yaptığı yatırımdan daha az kazanç elde ettiğini belirtirken %7,4’ü yaptığı yatırımın beş katından fazla, %28’i ise yaptığı yatırımın iki katından fazla kazanç sağladığını belirtiyor.

Önümüzdeki altı ayda yaptıkları E-Ticaret yatırımlarından bekledikleri getiriyi değerlendiren katılımcıların %24’ü yaptıkları yatırımın beş katından fazla, %42’si yaptıkları yatırımın iki katından fazla, %25’i yaptığı yatırım kadar, %9’u ise yaptığı yatırımdan daha az kazancı olacağını tahmin ediyor.

Katılımcıların yaklaşık %55’i 2018 yılının ilk altı ayında E-Ticaretteki ortalama faaliyet büyüklüğünün %10’dan fazla arttığını belirtti. Bunun yanı sıra tüm katılımcıların %80’i gelecek altı ayda tüm ekonomik koşullara rağmen E-Ticaret faaliyetlerinde bir artış bekliyor.

TEKLİF AL
eticaret 750x750 - E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ