GOOGLE ADRES KAYIT

GOOGLE ADRES KAYIT

google my business blog - GOOGLE ADRES KAYIT

Google haritalara kayıt olmanızla, arama sonuçlarında listelenir ve yükselirsiniz. Günümüzde mobil cihazların birçoğu neredeyse tamamına yakını konum olarak sizin nerede olduğunuzu tespit ederek, size ihtiyaçlarınıza yönelik yönlendirmelerde bulunur. Google navigasyon ve lokasyon servislerine kayıt olmanız ile birlikte, mobil cihazlardan arandığınızda bu hizmet devreye girerek çevrenizde bulunan ve sizi arayan kullanıcılara işletmenizi öncelikli olarak gösterir.

google maps icin dikkat cekici yenilik 300x169 - GOOGLE ADRES KAYIT

İşletme Profiliniz, Google Arama veya Haritalar’da işletmenizi veya benzer işletmeleri arayan kullanıcılara, tam arama yaptıkları anda gösterilir. Google Benim İşletmem sayesinde İşletme Profilinizi oluşturuyoruz ve sürekli güncel tutuyoruz. Böylece işletmenizin fark edilmesini sağlayabilir, yeni müşteriler edinebilirsiniz.

Google Harita Kaydını Neden Yaptırmalıyım?

  • Google’un hizmeti olan harita kaydı ile Google aramalrında ilk sayfaya çıkabilmek için yaptırmalısınız.
  • Müşterileriniz firmanızı daha kolay bulabilmesi için yaptırmalısınız. Akıllı telefonlarda Google haritalarında konumunuzu aatılarak bulabilirler.
  • Google haritaları, Google’un gözünde değeriniz arttırır. Bu nedenle de Seo’ya katkısıda vardır.
  • Sitenizi Google haritalarına eklediyseniz, Adwords reklamlarınızda konum işaretleme yapabilme şansı vermektedir.

Google Harita Kaydı İle Nerelerde Çıkarım?

  • Google’da yapılan sektörel aramalarda,
  • Google harita (Adres) aramalarında,
  • Navigasyon cihazlarında,
index optimize laptop 1x - GOOGLE ADRES KAYIT

Müşterilerin işletme kaydınızla nasıl etkileşime geçtiğini öğrenin

Müşterilerin İşletme Profilinizle nasıl etkileşim kurduklarını öğrenin. Sizi nereden bulmuşlar? Nereden geliyorlar?  Tüm bu ve daha çok bilgiye istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

reviews 1x - GOOGLE ADRES KAYIT

Müşterilerinizden gelecek yorumlar ve puanlar ile diğer insanlara olumlu dönüşler sağlarsınız.

Yorumlar artık müşterilerinizle çift yönlü iletişim imkanı sunuyor. Hemen yanıt verebilmek için yeni bir yorum yapıldığında bunu ilk öğrenen siz olun.

Screenshot 1 3 - GOOGLE ADRES KAYIT

Üstte bulunan resimde görüldüğü gibi çalışma yaptığım firma google benim işletmem kaydı ve seo çalışmam sayesinde 28 günde 728 yeni müşteri kazanmıştır ve satışlarını çok hızlı şekilde artırmıştır.