ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

1407799223 1 advanced webmaster tools should using better seo - ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

SEO” açılımı olan “Search Engine Optimization” türkçesi Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin baş harflerinden oluşur. SEO, Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları genelini kapsamaktadır.

SEO’nun hedefi; web sitenizi arama sonuçları sayfasının en üstteki birkaç sayfasına yerleştirmektir. Bu kolay bir iş değildir. Arama motoru sıralamalarınızı yükseltmek çok fazla zaman ve sürekli ince ayar gerektirir.

Kaliteli trafik, artan gelir ve daha fazla görünürlük anlamına gelir. Arama motoru trafiği bir organizasyonun başarısına ya da başarısızlığına neden olabilir.

Neden SEO Yaptırmalısınız?

Kurumsal firmalar, E-ticaret firmaları, haber siteleri ve birçok blog için önemli bir dijital pazarlama ağı olan SEO çalışması, etkin yapılması durumunda çok iyi sonuçlar almak mümkündür. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi ile ilgili anahtar kelimeleri tespit edip, Arama motoru çalışması sonucunda ilk sayfaya gelmeniz marka bilinirliğinizi ve satış oranlarını arttıracaktır. Bu nedenle birçok firma için en uygun ve etkili bir pazarla ağıdır.

SEO’nun Avantajları Nedir?

– Marka bilinirliği yaratır ve sözedilme oranlarınızı arttırır,

– Dönüşüm oranı en yüksek ve sürekliliği olan en faydalı yatırımdır,

– Hedef kitleye doğrudan ulaşmanızı sağlar,

– Reklam giderlerinizi en aza indirir

– AdWords maliyetlerini düşürür,

– Rakiplerinizin önüne geçerek tercih edilme oranınızı yükseltir.

SEO fb pic 768x419 - ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)
GOOGLE ARAMALARINDA ÖN SIRALARDA ÇIKMA ORANIMIZ
SEO 92%

Anahtar kelimelerinizde ilk sıralarda yer alabilmeniz için gerekli olan her sayfanın başlığını, açıklamasını, adresini ve içeriğini en iyi şekilde geliştiriyoruz.

Sadece ziyaretçi trafiği ve domain rating değeri yüksek otoriter sitelerde markanıza ait içeriklerin paylaşılmasını sağlayarak link inşası yapıyoruz.

Sitenizin domain, hosting, tasarım ve kod yapısını, arama motorlarının standartlarına uygun olarak geliştirilmesi için analiz ediyoruz.